Sultanbeyli İlçe Binasının Görkemli Açılışı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, DEVA Partisi Sultanbeyli ilçe Başkanı Orhan Aktaş birer açılış konuşması yaptılar.

DEVA Partisi Sultanbeyli ilçe Başkanı Orhan Aktaş çok dinamik ateşli konuşmasında Sultanbeyli’nin Deva partisinin ilkelerine inançlı olarak hazır olduklarını ve tüm Sultanbeyli vatandaşlarına ilkeleri birebir anlatacaklarının altını kalın çizdi. Deva Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol kısa selamlama konuşma özetinde İstanbul’a ilk adımların Sultanbeyli’nde atıldığın vurguladı. Sultanbeyli’nin DEVA’ya hazır olduğu inancında olduğunu dile getirdi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan İstanbul’u güzel anlamlı bir şiir ile selamladı. Ülke için her konuda DEVA olacakları hizmet maddelerinde gerekli çalışmaları gösterecekleri sözü Sultanbeyli’lilerden aldıkdan sonra;

Ekonomimizin ufuk turunu attırdı. Kendisinin ekonomide negatifden pozitife geldiği yılları hatırlatarak, kendi ekibin başarısını bugünkü hükümetin sahip çıkmayı bırakması gerekdiğini söyledi. Merkez Banka faiz borçlarını tekrar gündeme getirdi.

4 Kez başarız bulunan Merkez Banka Başkanların değişmesi hakkında, ironiyle Kararname ile Cumhurbaşkanın kendisini atasın dedi. Bunun benzeri Varlık Fon Başkanlığına kendisini Kararnameyle atadığı gibi örneğini verdi.

Merkez bankasını Yüzde 6-7 faizlerini vatan hainliği olarak nitelendirenlere, Şu andaki faiz yüzde 19 için ne demeli gibi atıflarda bulundu. Ekonominin kötü gidişatını özetledi. Büyüme rakamların vatandaşda herhangi bir pozitif yansıması görülmediğini örnekledi.

Kuruluşundan 8 ay sonra partisinin seçimlere girme hakkını organik olarak kazandığını söyleyen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,  Türkiye’de şu anda seçimlere girmeye hak kazanmış yaklaşık 20 kadar siyasi parti olduğunu belirtdi.

Baraj rakamları hakkında görüş belirtden Babacan, Siyasetin bir mühendislik alanı olmadığını, gönül alanı olduğunu ve baraj rakamların önünde barajın durmayacağını Partisinin O barajları biz yıkacağını vurguladı.

Okullarda yüz yüze eğitimin başlamasının altyapı eksikliği, sınıflarda çok öğrencilerin oluşu nedeniyle yüz yüze eğitimin ertelenmesi gerektiğini açıkladı.

Pek çok konuya değinen Babacan bu sorunlara çözüm olacaklarını Deva olacaklarını tekrarladı. Babacan, DEVA Parti Başkan yardımcıları, il ve İlçe Başkanları ,ile birlikde

Sultanbeyli ilçe binasının açılışını kurdele keserek gerçekleştirdi.

yilmazparlar@yahoo.com

One thought on “DEVA Partisi Sultanbeyli ilçe binası açılışı yapıldı”

Bir cevap yazın